Plachtové krytí všeho druhu a velkoformátový tisk z Hodonína.

Váš spolehlivý partner více než 30 let v ČR i SR.

Více o nás

Naše práce má jasný směr. Vyrábíme kvalitní reklamní nosiče a plachtové krytí.

Jsme tu pro vás od roku 1991.

Začínali jsme s výrobou a opravou autoplachet. A postupem času jsme naši činnost rozšířili o výrobu reklamy. Autoplachty se tehdy ještě šily. Dobře jsme si ale uvědomovali, že tím svět nespasíme. Proto jsme se nebáli nástupu moderní doby a nakoupili nové technologie.

V roce 1997 šlo o technologii svařování horkým vzduchem a poté vysokofrekvenční svařování. Nešetřili jsme ani na tisku. V roce 2005 jsme pořídili první digitální tiskový stroj. A další následovaly. Brzy se nám také potvrdilo, že to byl krok správným směrem. S novými stroji jsme si otevřeli dveře k dalším zákazníkům i možnostem reklamy. Dnes vlastíme 5 tiskových strojů. S nejmodernější technologií tisku v Evropě.

Skrýt

let na trhu

spokojených klientů

zakázek

Výpadky materiálu? To u nás neznáme

Používáme materiály od známých renomovaných výrobců, které jsou velmi kvalitní a ověřené, neobsahují těžké kovy a nejsou zdraví škodlivé. Většina z nich se vyrábí v evropě, díky čemuž je zachovaná 100% kvalita a deklarovaná životnost, za kterou ručíme.

Jaké používáme materiály

V kvalitě materiálu u nás máte jistotu.

Na plachtové krytí používáme špičkové německé značky MEHLER a SIOEN.

Skrýt

Technologie

Technologie nejen máme, ale umíme využít jejich potenciál

Další technologie

Naše realizace.

Autoplachty a tisky od nás vás zaručeně nezklamou.

Volná místa

Přidejte se k nám do týmu!

Zobrazit volná místa

Jsme profesionálové.

A máme to i oficiálně potvrzené.Partnerské firmyPodporujeme

Projekty EU

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídicí orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (dále jen „poskytovatel dotace“ nebo „MPO“) na základě žádosti o poskytnutí dotace v rámci Výzvy Nemovitosti – Výzva VI programu podpory NEMOVITOSTI - POMOC PO TORNÁDU - aktivita A VI. Výzva – Pomoc po tornádu (dále jen „Výzva“) a Prioritní osy PO-2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků naší firmě LUBOR DUBŠÍK po živelné pohromě tornádo ze dne 24. 6. 2021 poskytlo finanční podporu z Evropské Unie. Cílem projektu je obnova poškozených budov areálu firmy Lubor Dubšík - výrobní a administrativní prostory budov na ulici Velkomoravská, 695 01 Hodonín č.p. 4052/87a, a část stavby č. p. 3543/87.

Číst dále