Tiskárna

Tisk od nás vás rozhodně nezklame.

Jsme specialisté na velkoformátový UV tisk.

Stačí jen říct.
A ve 4 krocích se to stane.

Vymyslíme

Poslechneme si vaše přání i požadavky. A pak vymyslíme podobu vaší reklamy.

Navrhneme

Připravíme grafický návrh, i když půjde o malé či velké reklamní akce.

Vyrobíme

Vlastníme kvalitní velkoplošné tiskárny s šíří tisku až 320 cm. A to znamená, že vytiskneme a potiskneme vlastně cokoli.

Dokončíme

Všechny produkty dokážeme jakkoli finálně dokončit dle vašich požadavků a specifikací, včetně laminace a svaření bannerů se závěsnými oky.

Co umíme potisknout

Kvalitní tisk od vizitek až po transparenty nadměrných rozměrů.

Ukázat

Bannery

Vyrábíme odolné mesh a PVC bannery (jednostranné i oboustranné) s kvalitním UV potiskem, opatřené lemem a oky. Mimo ně se zaměřujeme i na moderní textilní transparenty.

Papírové plakáty a billboardy

Plakáty ve vysoké kvalitě tiskneme od velikosti A4 až po velkoformátové poutače od jednoho kusu.

Samolepky a etikety

Nabízíme velkou škálu samolepících PVC folií (čiré, matné, lesklé) s tvarovým ořezem. Samolepky mají široké využití od etiket na alkohol až po polep dopravních prostředků.

Cedule s potiskem

Cedule nepolepujeme, ale přímo je potiskujeme. Díky tomu dokážeme zakázky dodávat rychle a ve špičkové kvalitě za dostupnější ceny.

Brožury

Tiskneme zpravodaje, katalogy, prospekty, publikace a jiné se sešívanou vazbou V1 již od jednohu kusu.

Velkoformátové fotografie

Vytiskneme Vám fotografii na fotopapír, nebo si můžete online na našem e-shopu www.foto-naplatno.cz objednat fotografii na plátně, dřevě, tapetě či akrylátu.

Folie a textilie do světelných reklam

Potiskujeme velkou škálu translucentních materiálů, které dobře rozptylují světlo a vaše reklama díky tomu získá další rozměr.

Kalendáře

Vyrábíme stolní a nástěnné kalendáře na míru, pro obce, spolky a firmy. Pro rodinné kalendáře od jednoho kusu můžete využít náš e-shop: www.foto-naplatno.cz

akustické panely

Funkční reklama, nebo designový doplňek v interiéru. Panely máme ve velké barevné škale. Dokážeme je formátovat do nejrůznějších tvarů a potisknout prakticky čímkoliv.

Skrýt

Máme vlastní
grafické studio

Máme zkušený tým grafiků, kteří Vám na míru vytvoří poutavý design Vaší reklamy, která "prodává".

Máte již vlastní návrh, ale nevíte si rady s přípravou tiskových dat? Potřebujete profesionální pomoc? Využijte služeb našich zkušených grafiků!

Jste reklamní agentura?
Tiskněte u nás!

Co získáte?

- výhodnější ceny
- odborné poradenství zdarma
- individuální platební podmínky

Chci spolupracovat

Technologie

Technologie nejen máme, ale umíme využít jejich potenciál

Jaké používáme technologie

Velkoplošný UV tisk rolových materiálů

Rychlý, proti otěru a slunci odolný fotorealistický tisk. Díky LED UV lampám konstantní tisk s garantovanou barevností. Díky tisku bílou barvou lze využít na potisk barevných materiálů. Největší využití je pro potisk autoplachet a transparentů.

UV tisk deskových materiálů

Stolová tiskárna Impala má stejné vlastnosti tisku jako naše rolové UV tiskárny. Jde o moderní tiskárnu švýcarské výroby, která nám umožňuje potisknout v podstatě jakékoliv ploché materiály. Nejvíce se využívá pro reklamní, výstavní a informační tabule.

Solventní tisk

Výstup z naší tiskárny Epson zaujme sytými barvami a precizním vykreslením malých detailů. Proto se nejvíce využívá pro potisk plastových samolepek, etiket na nápoje a pro tisk velkoformátových lesklých fotografií.

Digitální archový produkční tisk

Špičková technologie pro rychlou výrobu maloformátových tiskovin s gramáží papíru do 350 g/m2. Stroj se pravidelně kalibruje, dokážeme tedy zaručit barevnou opakovatelnost zakázek. Využívá se pro tisk brožur, letáků, vizitek, kalendářů apod.

CNC frézovací a řezací stroje Zünd

K finálnímu řezání, frézování a vyřezávání (gravírování) do materiálů používáme švýcarské stolové řezací systémy Zünd, které patří v kategorii přesných a výkonných obráběcích cutterů k absolutní světové špičce.

Plotrový ořez samolepících folií

Různé materiály řežeme na plotteru MIMAKI CG FX, který dokáže rychle a přesně vyřezat i ty nejsložitější kontury.

Velkoformátová laminace

Laminování dává vytištěným materiálům přidanou hodnotu – to je ochrana před poškrábáním, znečištěním, UV zářením a vlhkostí. Aplikujeme laminaci za tepla i za studena - dle materiálu. Kromě samolepících folií laminujeme i pružné a pevné deskové materiály.

Vysokofrekvenční svařování plachtových materiálů

Tuto technologii využíváme především ke speciálnímu spojování pvc materiálů, kde je potřeba mít co nejpevnější sváry. Technologie vysokofrekvenčního svařování patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější svařování PVC plachtovin.

Šicí dílna na plachtoviny a tiskové tkaniny

K šití PVC používáme šest profesionálních šicích strojů. Využíváme je v případech, kdy nelze použít technologii svařování PVC, nebo například k přišití suchých zipů pro přichycení bannerů a k šití a zapošívání tiskových textilií.

Ruční svařování PVC plachet horkým vzduchem

spočívá v ohřevu plastů pomocí speciální horkovzdušné "pistole". Vzduch se ohřívá pomocí speciální svařovací pistole, která vyzařuje horký vzduch na určitou teplotu.Vhodné především pro svařování malých detailů a hran.

prostorové svařování PVC plachet horkým vzduchem

Obloukové a kulaté sváry. Vhodné i pro antistatické materiály.

automatické svařování PVC plachet s pohyblivou hlavou

Nejrychlejší výroba dlouhých rovných svárů (až 20 m/min).

Automatické svařování s pevnou hlavou

Rychlá a efektivní tvorba lemů pro zpevněné okraje bannerů.

Lis na oka

mechanický buchar na tvorbu kvalitních a pevných kovových kroužků na bannery a ostatní plachtové krytí.

Skrýt

Naše realizace.

Autoplachty a tisky od nás vás zaručeně nezklamou.

Volná místa

Přidejte se k nám do týmu!

Zobrazit volná místa

Jsme profesionálové.

A máme to i oficiálně potvrzené.Partnerské firmyPodporujeme

Nezávazná poptávka

Maximální velikost souborů je 32 MB.

Nebo přetáhněte fotografie zde

Vaše kontaktní údaje

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností Tirex s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.