Co umíme potisknout

Papírové plakáty a billboardy

Plakáty ve vysoké kvalitě tiskneme od velikosti A4 až po velkoformátové poutače od jednoho kusu.

Bannery

Vyrábíme odolné mesh a PVC bannery (jednostranné i oboustranné) s kvalitním UV potiskem, opatřené lemem a oky. Mimo ně se zaměřujeme i na moderní textilní transparenty.

Samolepky a etikety

Nabízíme velkou škálu samolepících PVC folií (čiré, matné, lesklé) s tvarovým ořezem. Samolepky mají široké využití od etiket na alkohol až po polep dopravních prostředků.

Cedule s potiskem

Cedule nepolepujeme, ale přímo je potiskujeme. Díky tomu dokážeme zakázky dodávat rychle a ve špičkové kvalitě za dostupnější ceny.

Brožury

Tiskneme zpravodaje, katalogy, prospekty, publikace a jiné se sešívanou vazbou V1 již od jednohu kusu.

Velkoformátové fotografie

Vytiskneme Vám fotografii na fotopapír, nebo si můžete online na našem e-shopu www.foto-naplatno.cz objednat fotografii na plátně, dřevě, tapetě či akrylátu.

Folie a textilie do světelných reklam

Potiskujeme velkou škálu translucentních materiálů, které dobře rozptylují světlo a vaše reklama díky tomu získá další rozměr.

Kalendáře

Vyrábíme stolní a nástěnné kalendáře na míru, pro obce, spolky a firmy. Pro rodinné kalendáře od jednoho kusu můžete využít náš e-shop: www.foto-naplatno.cz

akustické panely

Funkční reklama, nebo designový doplňek v interiéru. Panely máme ve velké barevné škale. Dokážeme je formátovat do nejrůznějších tvarů a potisknout prakticky čímkoliv.